Türkiye'nin En Güvenilir Paykasa | Resmi Bayisi https://resmipaykasa.com Mon, 24 Sep 2018 23:59:29 +0000 tr-TR hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.9.8 PAYKASA GÜVENLİ BİR KASA SAHİBİ OLMANIZI SAĞLAR https://resmipaykasa.com/paykasa/paykasa-guvenli-bir-kasa-sahibi-olmanizi-saglar/.html https://resmipaykasa.com/paykasa/paykasa-guvenli-bir-kasa-sahibi-olmanizi-saglar/.html#comments_reply Sun, 08 Jul 2018 13:44:25 +0000 http://www.resmipaykasa.com/?p=581 Paykasa güvenli bir kasa sahibi olmanızı sağlar

İnternette güvenli bir kasa sahibi olma fikri kulağınıza hoş geliyorsa siz de paykasa al hizmeti sunan sitemizi ziyaret edin. Hem güvenli hem de pratik bir ödeme aracı kullanarak dolandırıcıların tehditlerinden korunun. Finansal özgürlüğü sağlamak adına geliştirilen bu sistem kredi kartı ile karıştırılmaması gereken özgün bir ödeme aracıdır.

 

Alışverişler artık çok daha güvenli

Mağazaları gezerken yanınızda bir çelik kasa taşımanız mümkün değildir. Ancak online alışverişlerde en az bir çelik kasa kadar sağlam ve korunaklı olan paykasa sistemini kullanabilirsiniz. Artan internet korsanlığı ve hırsızlık girişimleri sizi de tedirgin ediyorsa tüm hesaplarınızı koruma altına alacak bu yeni sistem ile tanışın. Sitemizde sunulan paykasa al hizmeti ile en uygun fiyat seçeneklerine sahip paykasa kartı kolayca edineceksiniz. Kartınızı kısa sürede kullanmaya başlayın ve belirlediğiniz limit dahilinde alışverişlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirin.

 

Kısa sürede kullanmaya başlayın

Hem ekonomik hem de konforlu bir kaynak olan online alışveriş insanların temel ihtiyaç malzemelerinden aksesuara kadar tüm ihtiyaçlarını karşılayabildiği geniş bir Pazar haline geldi. Bu geniş alışveriş ortamında güvenlik sorunu da giderek artıyor. Herhangi bir güvenlik tehdidi yaşamadan alışveriş yapmak istiyorsanız siz de paykasa al talimatı ile sitemizde sunulan 16 haneli güvenli kartları inceleyin. Kısa sürede kartınızı temin ederek kullanmaya başlayacaksınız.

]]>
https://resmipaykasa.com/paykasa/paykasa-guvenli-bir-kasa-sahibi-olmanizi-saglar/.html/feed 0
Online alışverişin Önemli 2 temel ilkesi https://resmipaykasa.com/paykasa/online-alisverisin-onemli-ilkesi/.html https://resmipaykasa.com/paykasa/online-alisverisin-onemli-ilkesi/.html#comments_reply Sun, 08 Jul 2018 13:42:08 +0000 http://www.resmipaykasa.com/?p=578 ONLİNE ALIŞVERİŞİN 2 TEMEL İLKESİ

Online alışverişin 2 temel ilkesi

Bir internet kullanıcısı için online alışverişlerde önemli olan iki temel ilke vardır. Bunlardan birisi güvenlik ikincisi ise hızdır. Bu iki ilkeyi de eksiksiz bir şekilde yerine getiren paykasa kart ödemeleriniz sırasında herhangi bir dolandırıcılık girişiminin önüne geçiyor. Siz de sitemizi ziyaret ederek ucuz paykasa ilanlarını kullanın.

 

İşlem ücretleri ya da faiz yok

Bin bir zorlukla kazandığınız paranızı dolandırıcılara kaptırmak istemiyorsanız güvenli bir ödeme kanalı kullanmanız gerekir. Bu kapsamda hayata geçirildiği günden bu yana herhangi bir güvenlik sorununa meydan vermemiş olan paykasa kart hem kişisel bilgilerinizi hem de paranızı korumanızı sağlar. Sistemi daha yakından tanımak ve kullanım ile ilgili detayları öğrenmek için sitemizi ziyaret edin. Bu sitede ucuz paykasa fiyatları ile bütçenize uygun bir şekilde sisteme katılacak, sonrasında herhangi bir işlem ücreti ya da faiz ödemeyeceksiniz.

 

En uygun fiyatları değerlendirin

Daha uygun fiyatlar ile daha kolay bir alışveriş olanağı sunan online dünyada güvenlik sorunu ile ciddi bir sıkıntı yaşayan insanlar çareyi paykasa sistemine geçmekte buldu. Ödemelerinizi 16 haneli bir kart üzerinden yapmanızı sağlayan bu sistem kullanım olarak kredi kartı ile benzerlik gösterse de güvenlik ilkeleri bakımından tamamen ayrıdır. Bu nedenle üst düzey koruma için sitemizi ziyaret ederek ucuz paykasa seçeneklerini değerlendirin.

]]>
https://resmipaykasa.com/paykasa/online-alisverisin-onemli-ilkesi/.html/feed 0