skip to Main Content
Whatsapp 0553 861 01 01

Paykasa Kart Bozum Nedir ? Ne İşe Yarar ?

paykasa kart bozumPaykasa kart bozum bu, son 3-5 yılda popüler olan ödeme yöntemlerinden biridir. Bu yıla kadar, sadece satıcı son aylarda “larda döviz sistemine” geçiş yaptı. Başka bir deyişle, tıpkı dolar, euro, altın para gibi, paranızı Paykasa Kodları ile ödeyebilirsiniz. Borsa sisteminin kurulmasıyla birlikte Paykasa kullanıcılarının sayısı artmıştır. Çünkü hem güvenilir bir yöntem hem de alabileceğiniz bir yöntem haline geldi.

Zaten satın aldınız ve kullanmadınız, satın alımlarınızda kullandınız, bakiye tükenmedi, vb. Kalan Paykasa kodları, örneğin, bir Paykasa bayisinin durum yetkilisi durumuna nakit olarak dönüştürülebilir. Ek olarak, döviz kurunu takip ederek, parayı ödeyerek aldığınız fiyattan daha fazla kazanabilirsiniz. Tıpkı dolar ve euro gibi tasarruflar ve döviz kurları artıyor.

Öncelikle, hemen müşteri temsilcilerimizle iletişime geçmeli ve o gün için müşteri temsilcilerimizle ve Paykasa kart döviz kuruyla değiştireceğiniz para miktarını öğrenmelisiniz. Daha sonra temsilcilerimizle yaptığımız görüşmeyi geçtikten sonra, değiş tokuş edeceğiniz Paykasa kart bozum kodunu göndereceksiniz. Paykasa kartınızı kontrol edip işleminizi en kısa sürede tamamlayacağız. Bu işlemlerin toplamı sistemin etkisi ve yoğunluğu ile çok kısa bir zaman alır.

Hızlı, Güvenli ve Kolay Bir Şekilde ” paykasa kart bozum ” için tek yapmanız gereken ” Canlı Destek ” Whatsapp üzerinden bizlere ulaşmaktır.

Paykasa Bozdurma İşleminden Önce Yapılması Gerekenler ?

  • Öncelikle bozdurma yapacağınız sitenin ” Güvenilir ” olduğundan emin olun.
  • Daha sonra Paykasa ’nın ” Resmi Reseller ” şirketlerinden biri olup olmadığını öğrenin. Değil ise ” Paykasa Reseller ” sayfasından resmi sitelerden birine giriş yapın.
  • Sitenin hakkımda, iletişim bölümlerini inceleyin ve site hakkında internette kullanıcı yorumlarını, şikayetleri araştırın.
  • Sitenin güvenli olduğuna kanaat getirdikten sonra ” Paykasa Bozdurma ” işlemine başlayabilirsiniz.

Paykasa Bozdurma İçin Yapmanız Gerekenler

  • Öncelikle sitemiz üzerinden ” Canlı Destek ” departmanı ile iletişime geçin.
  • Paykasa bozdurma işlemi için o gün belirlenen ” Kuru ” öğrenin.
  • Gerçekleştirdiğiniz alışverişlerden sonra kalan veya hiç kullanmadığınız ” 19 haneli paykasa kart bozum kodunu ” müşteri temsilcilerimize iletin.
  • Daha sonra geri ödeme için ” Banka Hesap Numaranızı ” müşteri temsilcilerimize iletin.
  • Kodunuz paylaşıldıktan sonra sizlere ” maksimum 10 Dakika ” içerisinde Havale/EFT yolu ile sizlere kodunuzun değeri kadar bakiye hesabınıza aktarılacaktır.
  • Paykasa Satın Al sayfamızdan güvenle paykasa kart bozum kodu satın alabilirsiniz.

Paykasa