skip to Main Content
: Kurumsal Whatsapp 0537 608 5827

Online ödemelerde kullanılabilen güvenli ve kolay bir kullanıma sahip Paykasa Kart günümüzün ihtiyaçlarına uygun bir sistemdir. Bu alanda geliştirilen ve  ” elektronik para ” olarak da adlandırılan paykasa kart ön ödemeli kart sistemidir.

Günümüz teknolojisinde online alışveriş büyük bir öneme sahiptir. İnternet kullanıcıları dükkan dükkan dolaşmak yerine artık alışverişlerini internetten online olarak yapmayı tercih ediyorlar. İnternetten yapılan alışverişlerde bazen güvenlik sorunları vb. sorunlar çıkabiliyor. Buna karşı gün geçtikçe daha güvenli ve kullanımı kolay olan ödeme seçenekleri geliştiriliyor. Geliştirilen bu ödeme yöntemlerinden biri ise Paykasa Kart tır.
Paykasa satın al16 haneden oluşan sanal bir pin kodu şeklinde üretilen Paykasa kart ; 10€, 15€, 20€, 25€, 30€, 40€, 50€, 60€, 100€, 200€ ve katları şeklinde oluşturulmuş elektronik para birimidir. Pin kodu yüksek güvenlik önlemleriyle şifrelenmiş ve kesinlikli kişisel bir bilgi içermeyen sanal bir üründür. Paykasa kartonline alışveriş siteleri, oyunlar, mobil uygulamalar gibi daha birçok platformda sizlere hızlı, güvenli ve kolay bir alışveriş imkanı sunan bir ödeme şeklidir.

Neden Paykasa Card Kullanmalısınız ?

  • Paykasa kart %100 güvenlidir ve şifrelenmiş pin kodları ile ödemenizi yaparsınız.
  • Kişisel veya finansal herhangi bir bilginizi içeren bir yapıya sahip değildir.
  • Yurt dışına yapılacak  güvenli ödemelerinizde kullanabilirsiniz.
  • Yapısı gereği size hiç zorlanmadan tüm platformlarda kolay bir şekilde ödeme yapma imkanı sunar.
  • Soyut bir teknoloji olduğundan dolayı çaldırma veya düşürme riskiniz yoktur.
  • Bankalarda olan kesinti veya faiz sistemi bu ödeme yönteminde yoktur.

Bu konu hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen ” Paykasa Kart ” başlıklı makalemizi okuyun.

Müşteri Memnuniyeti 100%
Ödeme Seçenekleri 90%
Güvenilirlik Düzeyi 100%
Popülerlik Durumu 90%

Paykasa Geçen Siteler ve Platformlar

Aşağıdaki online platformlarda ve bunlar gibi ” Paykasa Logosu ” bulunan binlerce platformda ödemelerinizi ” Paykasa Kart ” ile gerçekleştirebilirsiniz