skip to Main Content
Whatsapp 0553 861 01 01

paykasa nedir

PAYKASA NEDİR

Paykasa nedir sorusuna şu şekilde bir cevap verebiliriz. Online ödemelerde kullanılabilen güvenli ve kolay bir kullanıma sahip paykasa nedir günümüzün ihtiyaçlarına uygun bir sistemdir. Bu alanda geliştirilen ve  ” elektronik para ” olarak da adlandırılan yeni nesil teknolojinin geliştirdiği en büyük icatlardan biri olan sanal para adıyla ön ödemeli kart olan paykasa kart ön ödemeli kart sistemidir.

Günümüz teknolojisinde online alışveriş büyük bir öneme sahiptir. İnternet kullanıcıları dükkan dükkan dolaşmak yerine artık alışverişlerini internetten online olarak yapmayı tercih ediyorlar. İnternetten yapılan alışverişlerde bazen güvenlik sorunları vb. sorunlar çıkabiliyor. Buna karşı gün geçtikçe daha güvenli ve kullanımı kolay olan ödeme seçenekleri geliştiriliyor.
paykasa nedirpaykasa 16 haneden oluşan güvenilir bir sanal bir pin kodu şeklinde üretilen Paykasa kart ; 10€, 15€, 20€, 25€, 30€, 40€, 50€, 60€, 100€, 200€ ve katları şeklinde oluşturulmuş elektronik para birimidir. Pin kodu yüksek güvenlik önlemleriyle şifrelenmiş ve kesinlikli kişisel bir bilgi içermeyen sanal bir üründür. Paykasa kart online alışveriş siteleri, oyunlar, mobil uygulamalar gibi daha birçok platformda sizlere hızlı, güvenli ve kolay bir alışveriş imkanı sunan bir ödeme şeklidir.

Paykasa kartı anında güvenilir bir şekilde Paykasa Resmi Firması olan Resmi Paykasa üzerinden veya  whatsapp veya canlı destek üzerinden anında hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Paykasa Nedir Neden Paykasa Card Kullanmalısınız ?

  • Paykasa kart %100 güvenlidir ve şifrelenmiş pin kodları ile ödemenizi yaparsınız.
  • Kişisel veya finansal herhangi bir bilginizi içeren bir yapıya sahip değildir.
  • Yurt dışına yapılacak  güvenli ödemelerinizde kullanabilirsiniz.
  • Yapısı gereği size hiç zorlanmadan tüm platformlarda kolay bir şekilde ödeme yapma imkanı sunar.
  • Soyut bir teknoloji olduğundan dolayı çaldırma veya düşürme riskiniz yoktur.
  • Bankalarda olan kesinti veya faiz sistemi bu ödeme yönteminde yoktur.
Müşteri Memnuniyeti 100%
Ödeme Seçenekleri 90%
Güvenilirlik Düzeyi 100%
Popülerlik Durumu 90%

Paykasa Geçen Siteler ve Platformlar

Aşağıdaki online platformlarda ve bunlar gibi ” Paykasa Logosu ” bulunan binlerce platformda ödemelerinizi ” Paykasa Kart ” ile gerçekleştirebilirsiniz

Paykasa Paykwik Paykasa Kart Bozum Paykasa Fiyatları Paykasa Satın Al