skip to Main Content
Whatsapp 0553 861 01 01

paykasa satin al

Paykasa satın al ile güvenle alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Paykasa satın al Gün geçtikçe kullanıcı kitlesi artan online alışverişin beraberinde insanlara kolaylık sağlamak amacıyla oluşturulmuş birçok ödeme sistemi de geliştirilmiştir. Bu geliştirilen sanal ödeme sistemlerinden en bilineni ve en güvenlisi paykasa karttır. Bu kart ile yapacağınız her alışveriş %100 güvenlik altında kolay bir şekilde gerçekleşecektir.

paykasa satın alPaykasa satın al hakkında yazdığımız yazılarımızda da belirttiğimiz gibi paykasa kart, online alışverişlerde en çok tercih edilen ön ödemeli kart sistemlerindendir. Paykasa ile birçok platformda ödemelerinizi yapabilirsiniz. Çok avantajlı bir ödeme yöntemi olan paykasa %100 güvenli bir ödeme sistemdir. Kullanımının kolay olmasından ve hızlı bir şekilde ödemelerinizi yapabildiğiniz için en popüler ödeme yöntemlerinin arasına giren paykasa satın al ile sizlerde avantajlı alışverişler yapabilirsiniz.

Paykasa Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Her ne kadar kişisel verilerinizi gizlilik altına alarak koruma altına alsa da kartı temin edeceğiniz site ile kişisel bilgilerinizi paylaşmak zorundasınız. Bu nedenle alışveriş yapacağınız web sitenin güvenilir resmi paykasa bayisi olması sizin açınızdan çok önemlidir. Aksi taktirde dolandırılma ya da kişisel verilerinizin kötüye kullanılma gibi  ihtimaller vardır. Güvenli alışveriş yapmak isterken siz müşterilerimizin kötü durumlarla karşılaşmanızı asla istemeyiz.

Bu nedenle güvenilir bir alışveriş yapmak için:

  • – Paykasa satın alacağınız sitenin güvenli ve resmi lisans belgesi olduğundan emin olun. Resmi satış sitesinden orijinal olduklarını her zaman kontrol edin.
  • – 16 haneli kodunuzu güvenliğiniz nedeni ile asla kimse ile paylaşmayın.
  • – Paykasa güncel kur fiyatlarını gözden geçirin ve kur fiyatlarından çok düşük işlem yapan web sitelerden anında uzak durun çünkü dolandırma ihtimaliniz çok yüksek.

Aşağıdaki adımları takip ederek hızlı bir şekilde paykasa satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Güncel kur fiyatlarını aktif olarak merkez bankası web sitesinden takip edebilirsiniz.

  • Sitemizin sağ alt kısmında bulunan ” Canlı Destek ” bölümüne bağlanın.
  • Almak istediğiniz paykasa  Kart miktarını belirtin.
  • Seçtiğiniz paykasa miktarının Türk Lirası karşılığını size sunulan yöntemlerden birini kullanarak ödemesini yapın.
  • Ödeme geçtikten sonra belirttiğiniz iletişim yolu ile hem SMS hemde Mail olarak paykasa pin kodunuz sizlere maksimum 5 dakika içerisinde iletilecektir.

Paykasa Paykwik Paykasa Kart Bozum Paykasa Fiyatları