skip to Main Content
: Kurumsal Whatsapp 0537 608 5827
Türkiye’nin resmi olarak ilk ve tek PAYKASA RESELLER firması ResmiPaykasa’dır. Resmi Paykasa firmasına ait tüm platformlardan 7/24 satın alma ve bozdurma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Resmipaykasa.com bir Resmi Paykasa iştirakıdır güvenle alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Günümüz teknolojisinde online alışverişin yeri çok büyüktür. Gün geçtikçe kullanıcı kitlesi artan online alışverişin beraberinde insanlara kolaylık sağlamak amacıyla oluşturulmuş birçok ödeme sistemi de geliştirilmiştir. Bu geliştirilen ödeme sistemlerinden en bilineni ve en güvenlisi paykasa karttır. Bu kart ile yapacağınız her alışveriş %100 güvenlik altında kolay bir şekilde gerçekleşecektir.

Paykasa hakkında yazdığımız yazılarımızda da belirttiğimiz gibi paykasa kart, online alışverişlerde en çok tercih edilen ön ödemeli kart sistemlerindendir. Paykasa ile birçok platformda ödemelerinizi yapabilirsiniz. Çok avantajlı bir ödeme yöntemi olan paykasa %100 güvenli bir ödeme sistemdir. Kullanımının kolay olmasından ve hızlı bir şekilde ödemelerinizi yapabildiğiniz için en popüler ödeme yöntemlerinin arasına giren paykasa ile sizlerde avantajlı alışverişler yapabilirsiniz.

Aşağıdaki adımları takip ederek hızlı bir şekilde paykasa satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  • Sitemizin sağ alt kısmında bulunan ” Canlı Destek ” bölümüne bağlanın.
  • Almak istediğiniz paykasa  Kart miktarını belirtin.
  • Seçtiğiniz paykasa miktarının Türk Lirası karşılığını size sunulan yöntemlerden birini kullanarak ödemesini yapın.
  • Ödeme geçtikten sonra belirttiğiniz iletişim yolu ile hem SMS hemde Mail olarak paykasa pin kodunuz sizlere maksimum 5 dakika içerisinde iletilecektir.