skip to Main Content
Whatsapp 0553 861 01 01

paykwik

Paykwik

Paykwik kartı güvenli ve kullanımı kolaydır. Bütçenize en uygun olanı bulabilir ve satın alabilirsiniz ve güvenlik risklerine maruz kalmadan istediğiniz kadar alışveriş yapabilirsiniz. Ayın sonunda kredi kartları gibi ödeme yapmanız gerekmiyor çünkü kartın tutarını zaten belirlediniz ve satın aldınız. Kartı bir yıl içinde satın alırsanız hemen kullanabilirsiniz. Tek kullanımlık olması, kartı hemen kullanmanız gerektiği anlamına gelmez. Kredinizi bir kerede harcamak veya farklı yerlerden satın almak istiyorsanız. Örneğin, 100 avroluk bir Paykwik bakiyesi olan bir kartınız var. Bu kartla bir taraftan 15 avro, diğer taraftan 55 avro alabilir, kalan 30 milyon avroluk bakiyenizi istediğiniz zaman bir yıl içinde kullanabilirsiniz. Kartın fiyatları cari döviz kuruyla belirlenir ve kalan parayı kullanmak mümkündür.

Paykwik Kart Nerelerden Alınır ?

Günümüzde alışveriş ve teknolojinin gelişmesiyle birlikte sanal dolandırıcılık artmaktadır. Bu nedenle, daima Türkiye Paykwik kart satış yetkilisi web sitesinden SSL Sertifika Hizmetlerini not ettiğinizden emin olun. Bu bilgi resmi Paykwik harita sayfasında bulunabilir. Yılların verdiği tecrübe ile sizlere kaliteli ve güvenli hizmet sunmak için buradayız. Kendiniz için doğru miktarı seçtikten sonra, sanal ön ödemeli kartınızı kolayca alabilirsiniz. Bilgi almak ve almak istiyorsanız, günün 24 saati hizmetinizde olan profesyonel ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Dünyada oldukça geniş bir kart kullanım alanı olan Paykwik, Türkiye yoğun müşterileri arasında yayılmaya başladı. Güvenliğinize göre ve çok ekonomik, ön ödemeli çünkü tercih edilir. Hem sanal oyunlardaki alışverişlerde hem de alışveriş sayfalarında kullanılabilir. Oyunlar, Metin2, Knight Online, Silkroad, Efsaneler Birliği ve Minecraft sadece birkaçı. Oyun içi takviye ya da oyun paketlerini almak için kredi kartı ya da bankamatik kartına ihtiyacınız olacak. Paykwik genellikle çevrimiçi oyun alımlarında tercih edilir, çünkü kişisel bilgilerinizi kullanmadan güvenle alışveriş yapma imkanı sunar.

Alışveriş siteleri de yaygındır. N11.com, hepsiburada.com web siteleri gibi geniş ürün satışları mevcuttur. Alışveriş yaptığınız web sitesinin ödeme alanında Paykwik kartının logosunu varsa, alışverişinizi güvenle yapabilirsiniz.

paykwik kartıyla, ortaya çıkabilecek güvenlik sorunları hakkında endişelenmeden alışveriş yapabilirsiniz. Ülkemizde yaygın olarak kullanılan Paykwik kartları, güvenlik sorunu yaşamak istemeyen kullanıcılarımız veya kredi kartı kullanmayan kişiler tarafından tercih edilmektedir.

Sanal bir kart olarak, kart kodunuzu başkalarıyla paylaşmazsanız, hile yapma şansınız olmaz. Ek olarak, bir kerelik PIN kodu ek güvenlik sağlar. Kullanım kredi kartlarına benzer olmasına rağmen, fark birkaç işlemden daha fazladır. Örneğin, ayın sonunda ödemek zorunda olduğunuz için endişelenmenize gerek yok. Kredi kartı veya bankamatik kartı ücretleri veya işlem ücretleri gibi bir sorun yoktur ve satın alımlarınız sanal ön ödemeli bir kart olduğu için faizsizdir.

 

paykwik

Paykwik İnternet Üzerinden Harcamalarınızı ile Kolayca Yapın

Paykwik, İnternet üzerinden dağıtılmak üzere tasarlanmış bir kart sistemidir. Alışveriş sitelerinde kredi kartı kullanmak istemeyen ve para harcamak isteyenler için tasarlanmıştır. Kart sistemi, alışverişin güvenli olmasını ve insanların herhangi bir ek ücret ödememesini sağlar. Bu yüzden ek ücretler gibi problemler yoktur. Birçok web sitesinde kullanılabilecek kart sistemi, alışverişi daha avantajlı kılıyor. Alışverişe ek olarak, internet üzerinden oyun oynamak ve satın almak için de yardımcı olur. Güvenilir bir ödeme sistemi kurmak ek maliyetlerden kaçınır. Bu nedenle birçok insan kartı güvenli alışveriş yöntemiyle kullanmayı tercih ediyor.

 

Paykwik Kart Ön Ödemeli Kart Sistemi “Epin” Olarak Bilinen Bir Sistemdir

Ön ödemeli bir kart sistemi kullanmak gereksiz borçlanmayı önler. Paykwik kartlarının kullanılması ek borçlanmayı önler. Örneğin, kredi kartlarıyla karttaki tutarı satın almanıza olanak tanır. Bir Epin sistemine sahiptir, bu yüzden kurulum tamamlandığı sürece kullanılabilir. Böylece, kullanıcılar ödemelerini ekstra ücret ödemeden yapabilirler. Alışveriş yaparken kredi kartı kullanmak ek bir masraftır. Bunu önlemek için paykwik kullanmak daha mantıklı.

Harita toplam 16 yerden oluşuyor. Bu kodla kart yüklenebilir. Kart sistemi kişisel bilgilerin açıklanmasını gerektirmez. Bu şekilde kartı kullanan kişiler, kişisel bilgilerini paylaşmadan alımlarını paylaşabilirler. Ayrıca, kartı kullanırken CVV gibi bilgiler girmenize gerek yoktur. Kartın kodu kimseyle paylaşılmadığı sürece, güvenlik sorunu yoktur. Bu, epin sistemiyle alışverişi güvenli hale getirir. Epin sisteminin kullanımı, kredi kartı beyannameleri gibi ödeme payları gerektirmez.

Bu nedenle, kart kullanıcılarının satın alma işlemlerini herkese rahat bir şekilde göstermeleri gerekir. Kredi kartı kullanımının ek bir maliyeti olması, Paykwik kartlarının kullanımını kullanıcılar için faydalı kılmaktadır. Ön ödemeli kart sistemi sayesinde insanlar istedikleri kadar harcama yapabilirler ve negatif bakiye gibi bir problemleri olmaz. Negatif bakiye gibi sorunların olmaması kart sisteminin güvende olduğunu gösteriyor.  Böylece herkes internet üzerinden rahatça alışveriş yapabilir.

Alımlar artık güvenilir ve hızlı bir şekilde yapılıyor. Bu konuda müşterilerine yardımcı olur ve hiçbir ek ücret ödemeden satın alma işleminin tamamlanmasına yol açar. Alımları güvenle tamamlamanıza yardımcı olan sistem önceden çalışır. Dolayısıyla, ek maliyetler gibi sorunlarla karşılaşmaya gerek yoktur. Bir başka güvenilir faktör, hiçbir kişisel bilginin paylaşılmasının gerekmemesidir. Kişisel bilgilerinizi aktarmadan sadece kart koduyla ödeme yapmak, güvenilir alışverişi sağlayan unsurlardan biridir. Ayrıca, sistemin kullanılabilirliği birçok platform için geçerlidir.

Paykwik fiyatları günlük fiyatlara bağlı olarak değişmektedir. Satın alırken müşteri temsilcilerimizden Paykwik fiyatları alın.

Kart bir CVV kodu içermiyor ve ek bir işlem gerektirmiyor. Tüm web sitelerinde güvenli alışveriş imkanı sağlayan sistem sayesinde insanlar alışverişlerini hızlı bir şekilde yapabiliyor. Hızlı alışveriş sistemi sayesinde insanlar kolayca ve güvenle alışveriş yapabilirler. Kart sistemi tüm platformlarla uyumludur ve alışveriş platformları alışverişi kolaylaştıran bu ödeme yöntemini kabul eder. Paykwik Epin sistemi ile güvenilir bir şekilde ön ödemeler yapabilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Bu nedenle, kart alımlarında bulunan miktardan daha fazlasının tamamen önlenmesi.

paykasa