skip to Main Content
Whatsapp 0553 861 01 01

Paykasa’nın Türkiye’deki ” Resmi Satış Sitesi ” olduğumuzdan dolayı kullanıcılar tarafından bizlere günde binlerce soru iletilmektedir. Bizde bu sorulardan en çok sorulanları not alarak cevaplarını internet sitemizde yayınlama kararı aldık. Aşağıdaki sorularda sizlerinde cevabını aradığınız sorular bulunabilir.

Aşağıda cevabını bulamadığınız sorular için” İletişim ” sayfamızdan bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

PAYKASA NEDİR ?

Paykasa 19 haneden oluşan 10 Euro ile 500 Euro arası değerlere sahip olan sanal bir pin kodundan oluşan yeni teknoloji ” ön ödemeli kart ” sistemlerinden biridir.

PAYKASA KODUNU KİMLER KULLANABİLİR ?

18 Yaşını doldurmuş olan her birey paykasa kodunu dilediği platformda gönül rahatlığıyla kullanabilir. Herhangi bir kısıtlama yoktur, banka hesabına ihtiyaç yoktur.

PAYKASA NERELERDE KULLANILIR ?

Paykasa şuanda 15bini geçik online platformda aktif olarak kullanılmaktadır. Bu platformlara online oyunlar, facebook uygulama ve oyunları, alışveriş siteleri gibi birçok platformda geçerlidir.

NEDEN PAYKASA KULLANMALIYIM ?

Çünkü Paykasa %100 güvenli ödeme yöntemlerinden biridir. Herhangi bir kişisel veya finansal size özel bilgi içermez ve bilgi hırsızlığının önüne geçmektedir.

PAYKASA KODUNU KAÇ KEZ KULLANABİLİRİM ?

Paykasa kodu ” Tek Kullanımlık Değildir. ” Paykasa kodunun bakiyesi kadar hepsini kullanabildiğiniz gibi parça parça da ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

PAYKASA KULLANMA SÜRESİ VAR MI ?

Paykasa kodlarının oluşturulduğu günden itibaren ” 1 Yıl İçerisinde ” kullanılması gerekir. 1 Yıl sonunda kullanılmayan paykasa kodları ” inaktif ” olarak kullanılamaz hale gelecektir.

PAYKASA YASAL MI ?

Paykasa satışı ile alakalı ” Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankasını ” yasalarında ve ” BDDK ” Kanunlarında yayınlanan veya bildirilen herhangi bir satış yasağı bulunmamaktadır. Gönül rahatlığıyla paykasa satın alabilir ve kullanabilirsiniz.

PAYKASA KODUNU NASIL TESLİM ALACAĞIM ?

Paykasa sanal bir kod olduğu için satın alma işlemlerinden sonra sizlere tercih ettiğiniz bir yol ile ulaştırılacaktır. ” SMS, E-Mail, Canlı Destek ” üzerinden sizlere teslim edilebilir.

PAYKASA İLE EK ÜCRET ÖDEMESİ VAR MI ?

Paykasa ile ödemelerinizi gerçekleştirirken herhangi bir ” Ek Ücret ” ödemenize gerek yoktur. Tabii bu ödeme alan platformlarda değişiklik gösterebilir. Fakat temel olarak ek ücret ödemesi paykasa için geçerli değildir.

YENİDEN YÜKLEME YAPILABİLİR Mİ ?

Maalesef böyle bir seçenek bulunmamaktadır. Paykasa kodundaki bakiye tükendiğinde yeni kod satın almak durumundasınız.